Om oss

LET Redovisning har varit verksamt sedan 2003. I dag är vi sju redovisningskonsulter och vi har vårt kontor i Arkipelagen Företagscenter, i Sisjön. Vårt breda kundsegment gör att vi tillsammans har erfarenhet från många olika branscher.  

Vi är stolta över att kunna erbjuda våra kunder de bästa professionella tjänsterna som finns tillgängliga och ge dem tydliga och enkla svar på någon av deras finansiella frågor. Vårt mål är att hjälpa våra kunder i alla aspekter av deras finansiella liv. Vi arbetar tillsammans i ett nära samarbete med varje kund för att på bästa sätt hantera deras ekonomi.

Om du vill boka upp ett möte med oss eller få en djupare presentation av vårt erbjuande, vänligen kontakta oss.

Kontakter

Malin Andersson

email: malin.andersson@let.se
telefon: 031-723 84 16

Thomas Ekström

email: thomas.ekstrom@let.se
telefon: 031-723 84 11

Faton Fejzuli

email: faton.fejzuli@let.se
telefon: 031-723 84 94

Lotta Frendberg

email: lotta.frendberg@let.se 
telefon: 031-723 84 12

Helena Kaiser

email: helena.kaiser@let.se
telefon: 031-723 84 11

Katarina Karlsson

email: katarina.karlsson@let.se
telefon: 031-723 84 15

Maria Petersson

email: maria.petersson@let.se 
telefon: 031-723 84 38

Malin Wederbrand

email: malin.wederbrand@let.se 
telefon: 031-723 84 73